İletişim


Tel:0212 260 53 24


Yıldız Mahallesi Çırağan Caddesi

Setüstü sokak no:57 

Beşiktaş / İSTABUL

 

Email Listesi
EĞİTİM Sonuçta toplumumuza donanımlı bir ilköğretim öğrencisi adayı sunuyoruz.- Öğrencilerimizin ruh sağlıkları, beden sağlıkları kadar önemlidir bizim için.- Çocuklarımızla birlikte anne-babaların bilgilendirilmesine yer veriyoruz.- Milli ve manevi eğitime özen gösteriyoruz.- Oyun oynama ve arkadaşlık ihtiyaçlarını gideriyoruz.- Yabancı dil eğitimiyle çocuklarımızı yarınlara hazırlıyoruz.- Öğrencilerimizin fiziksel gelişimine katkıda bulunuyor, anadilinin doğru öğrenilmesine özen gösteriyoruz.
OKULUMUZ Kıymetli kardeşlerimiz sizleri okulumuzu yakından görmeye davet ediyoruz.Okulumuz güvenli ortamı, deneyimli ve güler yüzlü kadrosu, 30 yıllık geçmişiyle ve profesyonel eğitimiyle donanımlı nesiller yetiştirmeye devam etmektedir. Üç katlı yuvamız 3-6 yaş çocuklarının tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir.
REHBERLİK Psiko-Sosyal, duygusal ve bilişsel gelişimlerinin izlenmesi, olumlu benlik ve kişilik gelişiminin desteklenmesi ve sosyal becerilerinin geliştirilmesine yönelik çalışmalar yapılır.
bottom